Kdyby nepřišla energetická krize v roce 2022, nikdy bychom se s manželem nerozhodli, že změníme způsob vytápění našeho rodinného domu. Protože jsme dlouhá léta topili plynem a občas si přitopili v krbových kamnech a vlastně jsme tak byli celou dobu spokojeni. Jakmile se loni objevila energetická krize, kdy byl enormně zdražen plyn a nám se naskytla příležitost změnit klasické vytápění na infrapanely, vůbec jsme neváhali a pro tuto technologii od společnosti TEMPERO jsme se rozhodli.

Nespornou výhodou je velmi příjemné teplo, kterým nás infrapanely TEMPERO v našem domě zahřívají. Máme skutečné pohodlí, kdy si nastavíme teplotu na termostatu a o nic dalšího se nemusíme starat. Když si člověk na takový komfort zvykne, už se mu nechce chodit pro dřevo a přikládat do krbových kamen, které máme v obývacím pokoji.

Vždy jsme řešili únik tepla v naší obrovské hale s vysokými stropy, protože se nám tuto halu nikdy nepodařilo dostatečně prohřát. Je to především tím, že nám utíkalo veškeré teplo nahoru ke stropu. Jakmile jsme změnili vytápěcí technologii na infrapanely TEMPERO, zjistili jsme, že teplo od panelů umístěných na stropě dopadá na podlahu, stůl, židle a další předměty, které jsou velice příjemně prohřáté. Najednou zjišťujeme, že jsme si takovou vytápěcí technologii měli pořídit již mnohem dříve.

Infravytápění od společnosti TEMPERO, můžeme všem doporučit. Pokud uvažujete nad tím, jak dosáhnout co nejlepšího vyhřátí Vašeho domu s minimálními náklady, určitě využijte technologii od společnosti TEMPERO. Kromě příjemného tepla jsme zjistili, že přímý dlouhodobý pobyt pod infrapanely zmírňuje revmatické obtíže a odstraňuje bolest svalů a kloubů. Tuto informaci jsme se dozvěděli již na začátku, kdy nás navštívil technický poradce společnosti, který pro nás celé řešení od propočtu jednotlivých místností až po montáž zařídil.

My jsme s tímto výsledkem velice spokojeni. Oceňujeme efektivní přístup a především komplexní servis od poradenství až po samotnou montáž infravytápění v našem domě, která proběhla před zahájením zimní sezony 2022 a my jsme byli mile překvapeni, že při samotné realizaci montáže infravytápění nebylo nutno řešit žádné bourací práce ani jiné složité postupy. Vše jsme měli namontováno během pár dnů. Infrapanely TEMPERO doporučujeme všem, kteří mají rádi teplo a především chtějí ušetřit provozní náklady na vytápění.