Společnost TEMPERO s.r.o. je výrobcem infravytápění v provedení na klíč. Výzkum a vývoj infrapanelů provádí od roku 2004, kdy vznikla spolupráce s řadou výzkumných organizací a zároveň došlo ke sloučení odborné veřejnosti a toto sdružení vědeckých odborníků začalo aktivně řešit optimalizaci nákladů domácností. Mezi největší nákladovou položku patří bezpochybně vytápění. Proto jsme se zaměřili na výzkum a vývoj nových technologií zaměřených na úsporu při vytápění s využitím unikátních materiálů pro výrobu infrapanelů v České republice, kterou zajišťuje společnost TEMPERO s.r.o.

Historie společnosti

Spolek, ve kterém začali působit odborníci z akademické sekce, začal aktivně zkoumat a vyvíjet nové materiály, které jsou nedílnou součástí infrapanelů TEMPERO. Našim primárním cílem je zajistit co možná nejvyšší úsporu při vytápění objektů jako jsou byty, rodinné domy, hotely, restaurace, kanceláře, komerční prostory, haly a další. Mezi naše spolupracovníky patří již řadu let prof. RNDr. Pavol Koštial, Ph.D., který se zabývá aktivním výzkumem v oblasti sálavého přenosu tepla. Společnost TEMPERO s.r.o. je výrobcem infravytápění v provedení na klíč, kdy používáme naše infrapanely, které prošly procesem výzkumu a vývoje. V současné době máme více než 330 realizovaných projektů a 100 % spokojených zákazníků. Od roku 2023 poskytujeme na infrapanely TEMPERO záruku až 10 let.

Zkušenosti s infrapanely TEMPERO

Infračervené sálavé topné panely TEMPERO jsou plnohodnotným vytápěním pro různé druhy objektů. Od doby vzniku výzkumné a vývojové společnosti TEMPEROPLUS z. s., jsme ušli již řadu let a nabyli mnoho zkušeností. Výrobce infravytápění v provedení na klíč TEMPERO s.r.o. má mnoho zákazníků, kteří se rozhodli použít naše infrapanely pro vytápění svých bytů, rodinných domů, kanceláří a dalších objektů. S infrapanely TEMPERO jsme dosáhli prokazatelných úspor. Níže uvádíme průměrné roční spotřeby našich zákazníků.

  • Nízkoenergetický dům na Vsetínsku s vytápěnou plochou 207 m2 měl průměrnou roční spotřebu na infravytápění 4 781 kWh.
  • Zateplený dům na Hukvaldech s vytápěnou plochou 200 m2 měl průměrnou roční spotřebu 5 910 kWh.
  • Nezateplený dům v Ostravě s vytápěnou plochou 89 m2 měl průměrnou roční spotřebu 4 166 kWh.
  • Nezateplený dům starý 500 let v Brně s vytápěnou plochou 108 m2 měl průměrnou roční spotřebu 4 141 kWh.

Prokazatelně jsme dokázali našim zákazníkům uspořit při vytápění. Naše infrapanely TEMPERO byly účinnější a úspornější než jejich předešlé vytápěcí systémy.

Technologie infrapanely TEMPERO

V současné době provádíme výzkum v oblasti použití infrapanelů TEMPERO v kombinaci s FVE. Od našeho zákazníka již máme první informaci k ročním nákladům jeho rodinného domu, kde byly naše panely použity jako jediný zdroj tepla a vše ostatní je v této domácnosti na elektrickou energii – ohřev teplé vody, vaření, pečení, aktivní využití pračky, sušičky, elektrické venkovní žaluzie a další spotřebiče. Dosáhli jsme fenomenálního úspěchu, kdy jeho dům o výměře 140 m2 měl za rok 2022 celkové roční náklady na elektrickou energii včetně veškerých poplatků 12 307,- Kč, což můžeme prokázat konkrétním vyúčtováním od dodavatele elektrické energie. Naše technologie díky vysoké kvalitě použitých materiálů dokáže efektivně uspořit při vytápění a potvrzuje špičkovou kvalitu našich výrobků.

TEMPERO s.r.o. poskytuje na své výrobky až 10letou záruku. Záleží nám na tom, aby byli naši zákazníci maximálně spokojeni s našimi infrapanely TEMPERO.

Kontakt na TEMEPRO s.r.o. zde

Více o infra technologii zde