Od roku 2004 se zabýváme výzkumem, vývojem a také výrobou infrapanelů. Dodáváme komplexní infravytápění v provedení na klíč. V současné době máme přes 330 realizovaných projektů a 100 % spokojených zákazníků.

  • Výzkum, vývoj a výroba v ČR

Infrapanely se vyrábí v České republice a za celou svou dobu prošly řadou inovací. V současné době vyrábíme infrapanely sedmé generace. Na jeho výzkumu a vývoji jsme intenzivně pracovali několik let. Z poznatků od našich zákazníků, jsme vyvinuli unikátní infrapanely s nejlepšími tepelnými vlastnostmi a vysoký sálavým tokem, který je rozložen do všech možných stran od infračerveného sálavého topného panelu. Díky této fyzikální vlastnosti dochází k rovnoměrnému prohřátí stěn, podlahy a dalších předmětů v dosahu infrapanelů. Při vývoji infrapanelů sedmé generace, byly technologické postupy výroby konzultovány s předními odborníky na tepelnou techniku z technické univerzity v Ostravě.

  • Nízké provozní náklady

Naše infrapanely TEMPERO, které jsou součástí infravytápění v provedení na klíč, využívá spousta našich zákazníků. S naším výrobkem jsou maximálně spokojeni. U těchto zákazníku jsme dosáhli úspor, které předčily jejich očekávání. Již v sezoně 2016/2017 jsme porazili v té době nejlepší tepelné čerpadlo a to o 16,6 % v provozních nákladech, přičemž naše technologie infravytápění měla za dané období jednoho roku spotřebu 4 781 kWh na vytápěnou plochu dvoupodlažního rodinného domu. Další úspěchy při vytápění různých typů objektů u našich zákazníků, nám vytvořily reference, které zaručují, že naše infravytápění v provedení na klíč garantuje nejvyšší kvalitu.

  • Lepší zdraví

Infravytápění je doporučováno pro nemocné, malé děti i pro zvířata. Může výrazně pomoci při zdravotních obtížích jako je např. alergie, astma, revma, bolest kloubů, kyčlí, svalů, nebo migréna. Prospívá i kardiakům. Pozitivním způsobem ovlivňuje psychiku, vytváří klid a pohodu u všech organismů. Našimi zákazníky jsme opakovaně informováni o pozitivním vlivu Infrapanelů TEMPERO při zlepšení jejich zdravotního stavu.

  • Záruka 10 let

Na naše infračervené sálavé topné panely v základním rámovém provedení poskytujeme prodlouženou záruku 10 let. Tato prodloužená záruka je v souladu s projektováním, montáží a kompletním provedení infravytápění na klíč naší společnosti TEMPERO, s. r. o.

  • Infravytápění od společnosti TEMPERO

Již radu let fungují infrapanely TEMPERO jako jediný zdroj tepla v mnoha objektech našich zákazníků, jako jsou rodinné domy, byty, kanceláře, penziony, komerční objekty a haly. Zákazníci, kteří využívají naše infravytápění, již nikdy nemuseli hledat žádný přídavný zdroj tepla, tak jak se někdy stává nutností u jiných způsobů konvenčního vytápění. Naše infrapanely jsou unikátní vytápěcí technologií, kterou nelze v žádném případě srovnávat s jinými přítopnými panely.

  • Elegantní vzhled

Infračervené sálavé topné panely TEMPERO, jsou elegantním a moderním řešením vytápění s umístěním na strop. K těmto infrapanelům jsme nechali vyvinout speciální LED osvětlení, které umí měnit přechod z bílé do teplé hřejivé barvy. Dokáže také měnit intenzitu a svítí příjemně do prostoru k podlaze a zároveň ke stropní části. Tyto dvě varianty mohou být využívány současně, nebo jednotlivě. Nové osvětlení již bylo u našich zákazníků nainstalováno a designově doplňuje naše infrapanely, které naopak od radiátorů umístěných pod okny, nezabírají nadbytečné místo a také šetří prostor, který by jinak zabírala technická místnost, kotelna nebo místnost pro skladování tuhého paliva.