Společnost TEMPERO s. r. o. prodává infrapanely českého výrobce. Výrobce dodává do více než 21 zemí západního světa. Tato značka je v zahraničí velice žádaná pro svou vysokou kvalitu a spolehlivost.

  • Vyrobeno v ČR

Infrapanely se vyrábí v průmyslovém areálu společnosti v Praze. Při vývoji infrapanelů se mnoho procesů konzultovalo s VUT v Brně. Technologické patenty byly vyvinuty v zahraničí. Panely jsou 100% české výroby, což zaručuje jejich prvotřídní kvalitu.

  • Nízké provozní náklady

První a jediné stropní infrapanely s vysokou povrchovou teplotou až 180 °C a nízkým příkonem zaručují, že je lze použít jako hlavní komplexní vytápění. Naše infrapanely nahradí všechny známé systémy konvekčního topení. Příznivá pořizovací cena a velmi nízká spotřeba českého výrobku je samozřejmostí.

  • Lepší zdraví

Infravytápění je doporučováno pro nemocné, malé děti i pro zvířata. Může výrazně pomoci při zdravotních obtížích jako je např. alergie, astma, revma, bolest kloubů, kyčlí, svalů, nebo migréna. Prospívá i kardiakům. Pozitivním způsobem ovlivňuje psychiku, vytváří klid a pohodu u všech organismů. Prokazatelně pomohlo při zmíněných zdravotních problémech a dokázalo je mnohdy i odstranit.

  • Záruka až 5 let

Na značku našich infrapanelů je poskytovaná záruka až 5 let. Jedná se především o infrapanely typu BASIC a BASIC ELEGANT. U ostatních produktů záruka plyne z povinností výrobce dle zákona. Technologický vývoj a výzkum společně s vícefázovou výstupní kontrolou ve výrobním závodě zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

  • Komplexní vytápění

Podružné měření ukazuje přesnou spotřebu infravytápění jednoho roku období 2016/2017, kdy ČR trápily arktické mrazy. Zákazník ve svém domě 207 m2 protopil 4 781 kWh, což je 10 518 Kč (2,20 Kč/kWh) za sezónu. Infrapanely z hlediska pořizovacích a provozních nákladů porazily o mnoho procent i nejlepší tepelné čerpadlo typ země – voda s podlahovým vytápěním.

  • Elegantní vzhled

Flexibilní a moderní design infrapanelů dopřává spotřebiteli více prostoru. Infrapanely lze elegantně zapracovat do interiéru. Při umístění na strop nedochází k záboru podlahové plochy jako u radiátorů. Zákazník nemusí mít technickou místnost pro kotel a ani nepotřebuje místnost na ukládání paliva.