Společnost TEMPERO s. r. o. prodává infrapanely českého výrobce společnosti FIRST Heating s.r.o.. Výrobce má letitou tradici. Infrapanely FIRST Heating jsou dodávány do více než 21 zemí západního světa. Tato značka je v zahraničí velice žádaná pro svou vysokou kvalitu a spolehlivost.

  • Vyrobeno v ČR

Infrapanely FIRST Heating se vyrábí v průmyslovém areálu společnosti v Praze. Při vývoji infrapanelů se mnoho procesů konzultovalo s VUT v Brně. Technologické patenty byly vyvinuty v zahraničí. Panely jsou 100% české výroby, což zaručuje jejich prvotřídní kvalitu.

  • Nízké provozní náklady

První a jediné stropní infrapanely s vysokou povrchovou teplotou až 180 °C a nízkým příkonem zaručují, že je lze použít jako hlavní komplexní vytápění. Infrapanely FIRST Heating nahradí všechny známé systémy konvekčního topení. Příznivá pořizovací cena a velmi nízká spotřeba českého výrobku je samozřejmostí.

  • Lepší zdraví

Infravytápění je doporučováno pro nemocné, malé děti i pro zvířata. Může výrazně pomoci při zdravotních obtížích jako je např. alergie, astma, revma, bolest kloubů, kyčlí, svalů, nebo migréna. Prospívá i kardiakům. Pozitivním způsobem ovlivňuje psychiku, vytváří klid a pohodu u všech organismů. Prokazatelně pomohlo při zmíněných zdravotních problémech a dokázalo je mnohdy i odstranit.

  • Záruka až 5 let

Na značku infrapanelů FIRST Heating je poskytovaná záruka až 5 let. Jedná se především o infrapanely typu BASIC a BASIC ELEGANT. U ostatních produktů záruka plyne z povinností výrobce dle zákona. Technologický vývoj a výzkum společně s vícefázovou výstupní kontrolou ve výrobním závodě zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

  • Komplexní vytápění

Podružné měření ukazuje přesnou spotřebu infravytápění jednoho roku období 2016/2017, kdy ČR trápily arktické mrazy. Zákazník ve svém domě 207 m2 protopil 4 781 kWh, což je 10 518 Kč (2,20 Kč/kWh) za sezónu. Infrapanely z hlediska pořizovacích a provozních nákladů porazily o mnoho procent i nejlepší tepelné čerpadlo typ země – voda s podlahovým vytápěním.

  • Elegantní vzhled

Flexibilní a moderní design infrapanelů dopřává spotřebiteli více prostoru. Infrapanely lze elegantně zapracovat do interiéru. Při umístění na strop nedochází k záboru podlahové plochy jako u radiátorů. Zákazník nemusí mít technickou místnost pro kotel a ani nepotřebuje místnost na ukládání paliva.