Naše společnost má spoustu spokojených zákazníků. Nedílnou součástí této skupiny spokojených zákazníků jsou také spokojení chataři a chalupáři. Naši zákazníci tráví hodně času na svých chatách, ve kterých používají různé způsoby vytápění. Nejvíce rozšířeným způsobem byly přímotopy, které dokáží až nepříjemně přehřát vzduch tak, že majitel chaty má oteklou nosní sliznici a špatně se mu dýchá. Teplý vzduch z těchto přímotopů se drží u stropu a od země je zima, proto Vám nezbývá nic jiného, než zůstat v botách, ve kterých jste přišli. Lépe se mají ti, kteří mají na své chalupě stará, poctivá a funkční kachlová kamna. Infrapanely v chatě nabídnout stejný komfort.

Kachlová kamna fungují obdobně jako infrapanely od společnosti TEMPERO. Sálavým způsobem dokáží prohřívat předměty, zdivo a další materiály ve směru sálavého tepelného toku. Standardně jsou tato kachlová kamna umístěna v kuchyni a někdy také ještě zasahují do prostoru jídelny. V těchto dvou místnostech bývá obvykle příjemné teplo. Bohužel na starých chalupách jsou i další místnosti, které je třeba vytápět, ať už se jedná o předsíň, koupelnu, záchod, ložnici, zádveří nebo půdní pokoje. V těchto dalších prostorách stěží budeme mít další kachlová kamna. Pro tyto prostory můžeme použít infrapanely TEMPERO, dosáhneme tak vysokého tepelného komfortu a nízké spotřeby.

Chytré řešení vytápění chaty

Výhoda našeho systému spočívá i v dálkovém ovládání infrapanelů přes chytrý telefon nebo využití programovatelného termostatu, kde si můžeme nastavit temperovací teplotu. Pokud víme, v kolik přijíždíme na chatu, tak pro danou konkrétní hodinu můžeme mít chatu vyhřátou na námi požadovanou teplotu.  Na aplikaci v telefonu si nastavíme teplotu v průběhu cesty na chalupu či chatu. Po příjezdu se dostaví blahodárné příjemné teplo a odpadne nám starost se štípáním dříví či s donáškou uhlí nebo jiných druhů paliv. Naše společnost TEMPERO se může pochlubit, že má chataře, kteří neměli možnost chatu klasickými konvekčními způsoby vytápět a temperovat.

V případě kotlů na tuhá paliva či automatických kotlů, je vždy potřeba obsluhy nebo osoby dohlížející na vytápění. U infrapanelů tato starost odpadá, protože vše může být řízeno na dálku. Je však nutno zdůraznit, že naše společnost prodává komplexní vytápěcí systém s vysokou povrchovou teplotou, díky které vzniká mnohem vyšší tepelný tok, a proto tam, kde naše společnost umisťuje jeden infrapanel, jiné společnosti s přítopnými infrapanely s povrchovou teplotou do 110°C musí umístit mnohdy i 7 těchto přítopných infrapanelů a někdy ani to nestačí. S množstvím panelů roste taktéž příkon a spotřeba elektrické energie. Pokud uvažujete nad zakoupením infrapanelu pro Vaši chatu nebo chalupu, obraťte se na naši společnost.