V České republice najdeme několik desítek prodejců různých infrapanelů. Jak si vybrat toho nejlepšího nebo alespoň někoho solidního? Pokud kupujeme jeden panel, pak to člověka moc netíží, ale co když budete zvažovat větší investici do svého domu? Dále uvedeme pár obecných rad, které Vám poradí, jak poznat solidního prodejce infrapanelů.

Na webových stránkách www.justice.cz si můžete prohlédnout základní údaje o firmě, se kterou budete chtít spolupracovat. Zajímavým údajem je adresa, na které firma sídlí. Pokud se jedná o jakýsi byt a firma nemá svou provozovnu, může být budoucí jednání s takovou firmou problematické.  Dalším zajímavým údajem je vklad při založení společnosti. Pokud někdo bere svoji činnost vážně, pak je ochoten i zainvestovat. Z toho důvodu vklad ve výši 1 Kč nebudí moc důvěry. V podnikatelském prostředí je solidní minimum přibližně 100 000 Kč. Firmy s podobným zaměřením se často sdružují. Například ve stavebnictví lze narazit na adresy, kde najdeme stavbaře, elektrikáře, pokrývače a projekční kanceláře.

Body výše jsou pouze indicie, ale dále uvedené body jsou již opravdu směrodatné.

Recenze na firmu

Tím nemyslíme anonymní internetová fóra či jiné neprůhledné způsoby hodnocení. Firma by měla být schopna ukázat své předešlé realizace a v ideálním případě i úspory, kterých bylo dosaženo. Považujeme za samozřejmost prohlídku instalace na vytápěném objektu, je-li o to ze strany investora zájem. Není nic lepšího než vidět celý systém na vlastní oči. Každý se může přesvědčit v praxi, jaký výkon mají infrapanely Tempero. V některých objektech dlouhodobě evidujeme náklady na vytápění a jsme schopni je doložit.

Přímý kontakt s výrobcem

Je velikou výhodou, má-li prodejce přímý kontakt na výrobce. Zastupovat přímo výrobce znamená, že případná reklamace nebo technické potíže mohou být řešeny velice rychle. Naše firma má exkluzivitu pro Českou republiku a jsme denně v kontaktu s českým výrobcem. Vše je možné vyřídit mnohem rychleji než by tomu bylo v Číně, kde se dnes většina infrapanelů vyrábí.

Práce „na klíč“

Naše firma dokáže dodat vytápěcí systém „na klíč“ od návrhu přes montáž až po revizní zprávu. Tím investorovi odpadá shánění elektrikářů nebo revizních techniků. Nemůže ani dojít k poškození panelů neodbornou montáží. Umíme zajistit i energetický audit objektu.

Individuální přístup

Pokud objekt stojí, pak preferujeme osobní prohlídku. Rádi si poslechneme provozní zkušenosti a bereme v potaz rozmístění a vytížení místností. Každé naše řešení je šité na míru potřebám investora a objektu.

Díky mnohaleté zkušenosti v této oblasti můžeme nabídnout i poradenství na poli infrapanelů. Naše zkušenosti nás dovedly ke spolupráci s českým výrobcem, který vyrábí nejpokročilejší a nejúspornější infrapanely s odpovídající cenou. Proč tyto infrapanely dosahují špičkových provozních vlastností si můžete přečíst zde.