Dům zákaznice se nachází v Praze – Ruzyni. Nyní je prováděna kompletní rekonstrukce domu po etapách. Pro vyzkoušení byl zakoupen infrapanel do koupelny a jakmile skončí zima, budeme řešit i další místnosti, kde infrapanely zákaznice bude také využívat. U starších rodinných domů použití infrapanelu přináší zákazníkovi jednoduchou montáž a vysoký tepelný komfort. V domech, kde jsou zabudované naše infrapanely se přestala tvořit plíseň a klesla vlhkost. Příjemné prostředí, které infrapanely vytvářejí je nenahraditelné, za což jsou naši zákaznici vděčni. Infrapanely v Praze nabízejí nezávislý a jednoduchý způsob vytápění. Infrapanely byly instalovány v koupelně spolu s ovládáním.

Koupelny a infrapanely nejen v Praze

Právě umístění v koupelně využívá všech nabízenýc benefitů infrapanelu. Při mytí se uvolňuje veliké množství vlhkosti do vzduchu a může dojít i k zamočení stěn. Přirozené proschnutí stěn trvá dlouho spoleháme-li se na prosté vyvětrání koupelny. Mnohdy ani není možné pořádně vyvětrat a nepomáhá ani ventilátor hučící v koupelně. Nezřídka se proto začne vyskytovat plíseň v rozích a obecně na stěnách, kde se spóry plísní lehce uchytí. V boji proti plísni můžeme použít celý arzenál chemických přípravků, ale bude to boj nekonečný a sami se budeme trávit chemikáliemi.

Nejlepším řešením je odstranit základní podmínku pro výskyt plísní, kterou jsou vlhké stěny. Infrapanel TEMPERO svým intenzivním sálavým tokem důkladně prohřívá všechny povrchy v místnosti včetně zdí, podlah i stropu. Zahřátý materiál pak intenzivně vypařuje vodu a výrazně klesá jeho vlhkost. Pokles vlhkost je definitivní stopkou vytavenou problémům s plísněmi. A nemusí při tom být použity žádné chemikálie a ještě si můžeme užít luxusního pocitu do hloubky prohřívajicího sálavého tepla. Infrapanel TEMPERO je malým soukromým sluníčkem ve Vaší koupelně, které Vás zbaví plísní a doslova Vás nabije teplem.

Podívejte se na naše další realizace a videa. Můžete nás také kontaktovat.