Zákazník provedl rekonstrukci objektu určeného pro krátkodobý nájem typu apartmány. Při této rekonstrukci se rozhodoval, zda bude topit přímotopy nebo zvolí jinou alternativu vytápění. Volba padla na infrapanely, jelikož jeho důležitým požadavkem bylo komfortní vytopení prostor. Hodně apartmánů se nachází v přízemí, dům je podsklepený a nemá žádné izolační prvky, takže se vytápění mohlo zdát problematické. Prostřednictvím infrapanelů firmy Tempero se podařilo v objektu snížit vlhkost, která byla zapříčiněná nasáklým zdivem ze záplav, na 45 %. Úspora oproti předešlému vytápění dosáhla 70,8 % v provozních ročních nákladech. Infrapanely v pražském bytě se tedy skvěle osvědčily.

Infrapanely TEMPERO v pražském bytě

Infrapanely TEMPERO nabízejí unikátní vlastnosti, díky kterým si je dosud každý jejich uživatel velice oblíbil a nedá na ně dopustit. Důvodem je znatelný tepelný tok, který do hloubky prohřívá svalstvo a pomáhá tak uvolnění celého těla. Dobíjí tělo energií, podporuje regeneraci a relaxuje po náročném dni. Sálání z našich infrapanelů je velice příjemné a je alternativou k vytápění kachlovými kamny. Naše infrapanely i kamna předávají teplo sáláním do okolí a ohřívají všechny povrchy v místnosti. Nestane se tak, aby člověk chodil po studené zemi.

Sálání také pomáhá usušit mokré oblečení stejně jako vyprané prádlo. Pro teplomilce je obrovskou výhodou nezávislost infrapanelu. Infrapanel je kdykoliv připraven k použití, což se třeba v deštivém a chladném létě velice hodí. Není třeba být závislý na topné sezóně, lze si přitopit kdykoliv cítíme takovou potřebu a stejně tak lze infrapanel zcela odstavit podle naší potřeby. Díky toho se dá vyhnout přetápění  či prochladnutí místností.

Podívejte se na naše další realizace a videa. Můžete nás také kontaktovat.