V jedné z obcí nedaleko Ostravy, ve Velké Polomi, se zákazníci rozhodli ve svém rodinném domě pro rekonstrukci vytápěcího systému. Obnova plynového vytápění by obnášela zakoupení nového kotle, radiátorů a zhotovení nových rozvodů, což by byly nemalé investice. Navíc se v dnešní době průměrná životnost plynového kotle odhaduje přibližně na 9 let a taktéž radiátory nemají životnost stejnou jako dřívější litinové. Proč jsme instalovali infrapanely ve Velké Polomi?

Důvody instalace infrapanelů ve Velké Polomi

Nahradit vytápěcí systém tepelným čerpadlem systém vzduch-voda, nepřipadá vůbec v úvahu. Kromě stavebních prací by si tato varianta vyžádala i další prostory pro akumulační nádoby a především nutnost zateplení střechy, podlahy, fasády a výměnu oken. Tyto zásahy by majitele domu přišly na nemalé finanční prostředky.

Jediné možné úsporné řešení bylo namontovat infrapanely od naší společnosti TEMPERO. Toto nenáročné řešení přináší zákazníkům vysoký tepelný komfort, snadnou regulaci a především zvýhodněný tarif na elektrickou energii i pro ostatní domácí elektrospotřebiče – jako jsou pračka, myčka, lednička, vysavač, sklokeramicko indukční vařič, elektrická trouba a další spotřebiče v domácnosti. Díky zvýhodněnému tarifu si zákazníci dopřejí vysoký komfort od elektrospotřebičů ve své domácnosti, zároveň získají nejúspornější vytápěcí systém pomocí infrapanelů od společnosti TEMPERO.

Infrapanely s odbornou instalací

Odbornou montáž provedl náš elektrikářský tým s mnoholetou zkušeností nejenom v montování infrapanelů, ale i v oblasti elektroinstalačních prací. Samozřejmostí je také revizní zpráva, kterou obdrží každý náš zákazník po instalaci infravytápění ve svém domě.

Výsledky ve spotřebě se ihned ukazují. Vysoký komfortní výkon od panelů příjemně prohřívá konstrukční prvky celého tohoto starého domu včetně předmětů a osob v něm bydlících. Tyto příjemné prožitky při infravytápění vedou ke zmírnění a někdy až odstranění bolesti u starších osob, a to zejména v oblasti kyčlí a kloubů. Příjemné prohřívání chrupavek z infrapanelů působí velice příznivě na lidské zdraví a mnoho našich spokojených zákazníků nám za tento benefit u našeho vytápění děkuje.

Pokud Vás tento příběh zaujal a chtěli byste mít také příjemné a úsporné infravytápění ve svém domě – nebo plánujete rekonstrukci Vašeho vytápěcího systému, neváhejte nás kontaktovat, náš odborný tým Vám vyjde vstříc a poradí Vám jak nejlépe ušetřit na elektrické energii.