Čtyřčlenná rodina žijící v domě u Ostravy v části Stará Bělá se z úsporných důvodů rozhodla pro instalaci infračervených sálavých topných panelů TEMPERO v provedení na klíč. V tomto domě se také nachází fyzioterapeutická místnost s masérnou. V této místnosti, tak jako v ostatních místnostech domu, byly namontovány infrapanely TEMPERO. Výhodou infrapanelů TEMPERO pro osobu, která je v daný okamžik masírována, je příjemné hloubkové prohřátí svalů, kdy dochází k uvolnění a masáž se stává o to více účinnou.

Infrapanely pomáhají

Mnoho zákazníků nás již po namontování infrapanelů záhy kontaktovalo a sdělilo nám příjemnou informaci ohledně jejich zdraví, protože u těchto zákazníků prokazatelně došlo ke zlepšení zdravotního stavu. Ustoupily bolesti zad, krční páteře, bolesti kloubů, revmatické bolesti, došlo k uvolnění svalového napětí a mnoho dalšího. Zákazník, který trpěl na astmatické záchvaty u jeho starého typu vytápění konvenčním způsobem, nám také pár dnů po montáži volal, že už tyto astmatické záchvaty nemá.

Infrapanely TEMPERO nevíří prach, protože sálavým způsobem prohřívají konstrukční prvky a všechny materiály v domě. Klasické radiátory víří prach a i samotné podlahové vytápění vytváří chuchvalce prachu, a i přes pravidelné vytírání dokáže zvedat mikroprach až do výše 90 cm. Pokud máme malé děti nebo zvířata, může pro ně být mikroprach velice nepříjemnou záležitostí. Alergici a astmatici, pokud mají zájem výrazně zlepšit své zdraví, mohou využít naše infravytápění pro své domovy a ulevit svým obtížím.

Úspora financí

Také finanční úspora v provozních nákladech všechny určitě potěší. Majitelé domu ve Staré Bělé před svým rozhodnutím o instalaci infravytápění od naší společnosti, využili možnost a navštívili naše zákazníky, kteří již řadu let infravytápění od společnosti TEMPERO ve svém domě mají. Po shlédnutí vyúčtování a zjištění, jak dobře infrapanely TEMPERO topí, se majitelka ihned rozhodla pro tuto technologii, která také hodně pomáhá jejím zákazníkům, kteří navštěvují její masážního studio, které je součástí tohoto domu.

Přidaná hodnota našich infrapanelů s pozitivním dopadem na zdraví nás velice těší a o to více, pokud máme všechny zákazníky spokojené a zároveň jsou spokojeni také zákazníci našich zákazníků. Pokud uvažujete, jak uspořit a příjemně si prohřát své tělo, téměř jako v infrasauně, obraťte se na nás a my Vám rádi poradíme a pomůžeme s infravytápěním v provedení na klíč.