Mnohočlenná rodina, která žije v krásně zrekonstruovaném domě v obci Pstruží u Frýdlantu nad Ostravicí, se rozhodla pro infrapanely TEMPERO z několika důvodů. Hlavní požadavek, který naše infrapanely splňují, jsou nízký příkon a vysoká povrchová teplota dosahující až 180°. Díky těmto vlastnostem je tato technologie jako hlavní zdroj tepla v jejich domě. Zaručuje vysokou úsporu nákladů na vytápění, nadstandartní komfort teploty ve vytápěném objektu, dlouholetou životnost, kterou doprovází i 10 let záruky na infrapanely TEMPERO.

Dalším požadavkem na vytápění pro tento rodinný dům bylo, aby zajistilo snížení vlhkosti tak, aby nedocházelo ke tvorbě plísní. Prostřednictvím infrapanelů TEMPERO dochází k intenzivnímu prohřátí zdiva, podlahy a veškerých předmětů, což zamezuje vzniku plísní. Stěna, která je dobře prohřátá ztrácí vlhkost. U takto prohřáté stěny, podlahy a nábytku se cítí člověk mnohem lépe, než když je tomu naopak např. u konvenčního vytápění, jako jsou radiátory nebo také podlahové vytápění – nedokáží prohřát obvodové zdivo ani další předměty v objektu.

Schopnost sálání umožňují efektivně infrapanely TEMPERO nebo kachlové kamna, která se ovšem nevejdou do všech místností a tak bývají zpravidla umístěny v kuchyních nebo vyhřívají jídelnu. Pro ostatní místnosti, jako je záchod, koupelna, pokojíček, ložnice, předsíň i zádveří můžeme použít naše infrapanely a dosáhnout tak velmi příjemného teplotního komfortu.

Naše infrapanely nabízejí zákazníkům vysokou úsporu v porovnání s jinými vytápěcími technologiemi. Tuto informaci můžeme potvrdit a případně i ukázat z vyúčtování, které máme od našich zákazníků k dispozici. V současné době, kdy je energetická krize a mnoho lidí se snaží ušetřit, je řešení velice jednoduché, stačí se obrátit na společnost TEMPERO, která vyrábí infravytápění v provedení na klíč a po jeho instalaci již zákazník efektivně šetří své peníze a zároveň kvalitně vyhřívá své obytné prostory.

Použití této technologie je možné pro všechny typy bydlení, ať už jsou to byty nebo rodinné domy, které se dnes staví z různých materiálů. Ve zděných stavbách i dřevostavbách má infravytápění od naší společnosti smysl. Lze ho dokonce použít i v chatkách, které bývají poměrně často bez zateplení. Využití přináší také v komerčních objektech, kancelářích, úřadech, školách, hotelích a vlastně všude tam, kde je potřeba efektivně šetřit náklady na vytápění a tímto dosahovat maximálních finančních úspor na provozních nákladech. Také majitelé domu v obci Pstruží chtěli uspořit a proto se obrátili na naši společnost TEMPERO.