Společnost Tempero má zákazníky z celé České republiky, ale i zahraničí. V České republice montujeme naše infrapanely Tempero do různých objektů. Jsou to rodinné domy, byty, chaty, chalupy a další. V roce 2020 jsme namontovali infravytápění v provedení na klíč do staré chalupy, která byla postavena v 18. století. Původně měl tento objekt pouze 2 místnosti. Ostatní místnosti sloužily jako stáje pro domácí zvířata. Tato hospodářská chalupa prošla za svoji dobu existence různými rekonstrukcemi. Z místností pro hospodářská zvířata se vytvořily pokoje, sociální zázemí a další místnosti. V zadní části je umístěna garáž s dílnou.

Infrapanely ve starém domě

Majitelé se na naši společnost obrátili s dotazem, zdali budou funkční infrapanely Tempero v jejich chalupě, kterou používají celoročně pro rodinnou rekreaci. Dle popisu se jedná o starý objekt z 18. století. V daném století se používaly hliněné, nepálené cihly, které se sušily pouze na slunci. Nebyly vypalované v peci. Dalším stavebním materiálem byl pro stavbu tohoto objektu kámen. A jak tato chalupa procházela různými rekonstrukcemi, tak se občas použily cihly, které doplňovaly a v některých stěnách zcela nahradily původní kámen a hliněné cihly. V takovémto objektu se nachází spoustu tepelných mostů a pokud by zákazník použil jiné způsoby vytápění, asi by nebyl úplně spokojený.

Infrapanely v historickém mlýnu

Infrapanely Tempero jsou efektivní vytápěcí technologie, která se hodí pro různé typy budov. I pro takto starou chalupu. Čerpáme poznatky z vytápěného starého mlýna, který se nachází u Brna, má číslo popisné 2 a je starý 500 let. V tomto objektu jsme namontovali infrapanely. Vytápěná plocha je 108 m2 a průměrná roční spotřeba 4 141 kWh na infravytápěním. I v tomto starém mlýně jsme si ověřili, že jsou naše výrobky velice kvalitní. Jak sama zákaznice řekla, takové intenzivní a příjemné teplo za celou dobu, co v tomto domě žije, neměla. I tyto informace přivedly naše zákazníky k naší společnosti.

Infravytápění Tempero

Rozhodnout se pro nejlepší vytápěcí variantu může být náročné. Protože všechny společnosti tvrdí, jak mají úžasné vytápění. Jak se má skutečně zákazník rozhodnout a vybrat si to nejefektivnější vytápění pro svůj dům, ve kterém žije nebo tráví volný čas. Zájemci o infravytápění Tempero mají možnost si vybrat a navštívit z mnoha řad našich současných zákazníků a vyslechnout si jejich zkušenosti s infrapanely. Zákazníci neváhali a jeli se podívat do Českých Budějovic, kde si vyzkoušeli infravytápění Tempero u naší zákaznice. Zeptali se na veškeré informace a byli mile překvapeni, jak jsou účinné infrapanely Tempero. Jejich rozhodnutí bylo na místě. Termín realizace se dohodnul na zpáteční cestě do Klatov.

Infraporadenství

Umíme řešit různé požadavky zákazníků a dokážeme nabídnout sofistikované řešení ovládání infrapanelů na dálku. Individuální přístup, maximální profesionalita a odborně-technologické poradenství přímo u zákazníka v daném objektu, do kterého chce mít namontované infrapanely Tempero. Nabízíme všem případným zájemcům. Obraťte se na naši společnost.