Stará dřevěná chalupa, která se nachází v obci Krásná a leží na úpatí kopce s rozhledem do široké krajiny v Beskydech. Majitelem je náš zákazník. Oslovil náš už před dávnými lety s dotazem, zdali je možné vytápět infračervenými, sálavými, topnými panely Tempero starou dřevěnou chalupu, kterou zdědil od svých rodičů. V té době jsme měli zrealizovaných několik zakázek podobného typu stavby, jakou má zákazník v obci Krásná.

Infrapanely od výrobce Tempero s.r.o.

Na mnoho webových stránkách se uvádí, že infrapanely všeobecně mají velkou spotřebu a nedokážou tyto staré dřevěné chalupy na horách dostatečně prohřát. Ano, tohle bohužel platí pro přítopné infrapanely, které nabízí téměř 95 % veškerých e-shopů. Infrapanelytempero jsou však výjimečné pro svou vysokou výhřevnost a nízkou spotřebu. Tyto unikátní vlastnosti infrapanelů od společnosti Tempero jsou díky jedinečnému materiálovému složení a použitých technologií. Proto máme jako jediní výborné zkušenosti s vytápěním starých chalup a chat, které můžou potvrdit naši zákazníci. Majitel chalupy se byl podívat u několika našich zákazníků, kteří využívají infravytápění od společnosti Tempero na svých starých chalupách. Nejen v Beskydech, ale i v celé České republice.

Infrapanelytempero nejvyšší kvalita

Za zmínku stojí starý mlýn, který se nachází v bezprostřední blízkosti Brna a je starý 500 let. Vytápěná plocha je 108 m2 a průměrná roční spotřeba elektrické energie je 4 141 kWh za rok. Tento fakt ukazuje schopnost naší technologie vytopit jakoukoliv starou budovu. Bez ohledu na to, zdali je zateplená nebo není, jestli má vyměněná okna nebo má původní dřevěné. Vyvracíme tímto mýtus, že infrapanely se nehodí do těchto staveb a zároveň potvrzujeme, že přítopné infrapanely pro tyto objekty nejsou vhodné. Naše infrapanely dokážou vyhřát různé typy budov. Je to i tím, že provádíme infravytápění na klíč. Jsme výrobce infrapanelů, zároveň řešíme odborné poradenství při projektování infravytápění pro různé typy objektů. Provádíme montáž našich infrapanelů včetně revizní zprávy. Díky souhrnu těchto činností náš unikátní výrobek funguje u všech našich zákazníků pro jejich 100% spokojenost.

Infrapanely recenze

Naše zákaznice patří mezi stavební developery. Za svoji dobu činnosti postavila mnoho rodinných domů. V těchto objektech měla možnost vyzkoušet různé typy vytápění. Sama prohlásila: „Škoda, že jsem společnost Tempero nepoznala dříve, než se začaly tyto projekty realizovat. Určitě bych do všech těchto domů navrhla infrapanely Temepro.“ A protože už je tato zákaznice v důchodovém věku, dopřála si naše infrapanely pro svoji starou chalupu, kde tráví celoročně svůj odpočinkový čas. Osobně prohlásila: „Do kotle na tuhá paliva se mi nechce přikládat. A nejsem tak bohatá, abych kupovala levné přímotopy a přítopné panely, které by v této chalupě nefungovaly a měly bych velkou spotřebu. A proto jsem se rozhodla pro kvalitní infrapanely společnosti Tempero, které mi zaručují vysoký tepelný komfort a nízkou spotřebu při vytápění.“