Efektivní úspora za energie je v současné době nutná i v bytových domech. Náš zákazník vlastní byt o velikosti 5+1 v bytovém domě v Praze, ve kterém bylo původně použito podlahové elektrické vytápění. To zákazníkovi bohužel nedokázalo dostatečně prohřát obydlí.

Infravytápění v provedení na klíč

 Zákazník se na nás obrátil s dotazem, jestli jsou infrapanely Tempero vhodné jako hlavní zdroj tepla pro jeho bytový dům. Protože máme zkušenost s mnoha bytovými domy po celé České republice, navrhli jsme mu, že se může v rámci Prahy zajet podívat k našim zákazníkům. Ti od nás mají infravytápění v provedení na klíč. Zákazník navštívil v Praze 8 – Karlín starý bytový dům, kde je několik bytů po komplexní rekonstrukci s našimi infrapanely. Byty v tomto domě slouží ke krátkodobému pronájmu typu RB&B a Booking.com. Především pro turisty.

Úspora s infrapanely Tempero

Náročnost klientely si žádá, aby v těchto bytech byl zajištěn příjemný tepelný komfort a zároveň nízká spotřeba, což majiteli umožnují infrapanely Tempero. Mnoho společností, které pronajímají byty turistům, hledají způsoby, jak uspořit za vytápění. Naše společnost má s tímto výbornou zkušenost. Majitelům bytů, kteří nabízejí krátkodobý pronájem, jsme ušetřili v některých případech i 84 % nákladů na vytápění oproti předchozím vytápěcím systémům, které v těchto bytech měli.

Sálavé teplo infrapanelů

Mezi naše spokojené zákazníky patří i zákaznice z Ostravy, která pronajímá malý byt v centu města. Tato zákaznice se na nás obrátila s požadavkem na infravytápění. Především jí zajímalo, zdali jí naše infravytápění dokáže dostatečně prohřát podlahu. Nájemník má totiž malé děti, které si rády hrají na zemi. Na ukázku jsme přivezli zákaznici náš infrapanel, který jsme umístili do prostoru nad podlahou. Velice pozitivně ji překvapilo zjištění, že dokážeme podlahu prohřát i na 33 stupňů. To ji přesvědčilo o kvalitě našich infrapanelů Tempero. Už předtím shlédla na videích u našeho zákazníka, jak se teplo v jednotlivých místnostech ukládá do podlahy obvodového zdiva a dalších materiálů. I ona se stala naší spokojenou zákaznicí.

Infrapanely na míru

Majitel bytu z Prahy se rozhodl správně pro naši vytápěcí úspornou technologii. Po přesném vyměření a propočtení nezbytných fyzikálních parametrů jsme mu navrhli vytápění do jeho bytu. Následovala realizace, která byla poté provedena naší společností. Zákazník je s naší vytápěcí technologií spokojen. Pokud i vy uvažujete nad touto nízkonákladovou vytápěcí technologií, obraťte se na společnost Tempero. Rádi Vám pomůžeme.